Rritja e fashizmit ne stadiumet tona

Seksioni në gjuhën Shqipe i forumit me tema nga më të ndryshmet . Zonë ku flitet veç Shqip ! "Gjuha dhe njerëzit janë tapia e vendit dhe gjuha ruhet atje ku flitet !"
User avatar
KF.KORAB
Contact:
Location: Dibër - Mirditë
Posts: 629
Joined: Thu Mar 05, 2015 8:32 am

Rritja e fashizmit ne stadiumet tona

Sun Oct 18, 2015 11:06 pm

Shvercerat & Fanatics me flamurin e SS Skenderbeut (ne te majt)

Image

Ultras Vllaznit

Image

Fanaticsat

Image

Plisat

Image
Image

Bonus - San Giorgio Piana, Ultras Arbereshe Curva West - 14/88

Image
User avatar
Simboli i Diellit
Contact:
Location: Mailand
Team: Der AC Mailand
Posts: 3262
Joined: Thu Mar 05, 2015 3:26 am

Re: Rritja e fashizmit ne stadiumet tona

Sun Oct 18, 2015 11:14 pm

Nuk eshte rritje fashizmi/nazizmi por ato tre grupet me ngjyre bluhe inspirohen nga levizjet politike te se djathtes ekstreme (Fanatiks, Shvercerat dhe Plisat) . Ndersa per sa i takon atij ultras vllaznit besoj se eshte dicka rastesore . "Arberesh Ultras " se :P Ne ate zone kane kto problemet me emigrantet qe vijne ne zonen e Palermos nga afrika , plus qe eshte nje fenomen me i gjere ne Europe ky orientimi neonazist .
User avatar
Plako
Contact:
Posts: 2408
Joined: Wed Feb 25, 2015 5:21 am

Re: Rritja e fashizmit ne stadiumet tona

Tue Oct 20, 2015 2:20 pm

Dragoi wrote:Nuk eshte rritje fashizmi/nazizmi por ato tre grupet me ngjyre bluhe inspirohen nga levizjet politike te se djathtes ekstreme (Fanatiks, Shvercerat dhe Plisat) . Ndersa per sa i takon atij ultras vllaznit besoj se eshte dicka rastesore . "Arberesh Ultras " se :P Ne ate zone kane kto problemet me emigrantet qe vijne ne zonen e Palermos nga afrika , plus qe eshte nje fenomen me i gjere ne Europe ky orientimi neonazist .
Tani posto Che Guevaren e tifozeve te Partizonit per balance :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
KF.KORAB
Contact:
Location: Dibër - Mirditë
Posts: 629
Joined: Thu Mar 05, 2015 8:32 am

Re: Rritja e fashizmit ne stadiumet tona

Fri Oct 23, 2015 8:14 am

Besa Pejë

Image

Return to “Kafja e Madhe”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

Login · Register

In total there are 307 users online :: 3 registered, 0 hidden and 304 guests
Registered users: Bing [Bot], Google [Bot], Pjetër
Most users ever online was 537 on Wed Jan 10, 2018 9:19 am
Total posts 20203
Total topics 281
Total members 224
Our newest member aliarslan007
No birthdays today