Vallja Tropojane ne NBA

Seksioni në gjuhën Shqipe i forumit me tema nga më të ndryshmet . Zonë ku flitet veç Shqip ! "Gjuha dhe njerëzit janë tapia e vendit dhe gjuha ruhet atje ku flitet !"
User avatar
KF.KORAB
Contact:
Location: Dibër - Mirditë
Posts: 629
Joined: Thu Mar 05, 2015 8:32 am

Vallja Tropojane ne NBA

Tue Dec 01, 2015 7:38 am

Ne ndeshjen Toronto Raptors - Phoenix Suns.Per ju qe jetoni ne Amerike, sa e madhe eshte influenca shqiptare ne SHBA ? Kjo gje po me cuditen krejt, me pam nje gje te tille ne ligen me te fort te basketbollit ne bote eshte e cuditshme. Respekte Amerikes.
User avatar
Albanian Damien
Contact:
Team: Kuq E Zi
Posts: 370
Joined: Wed Apr 01, 2015 10:40 pm

Re: Vallja Tropojane ne NBA

Tue Dec 01, 2015 4:05 pm

Vlla kja eshte ne Kanade jo ne Amerik ;)
User avatar
KF.KORAB
Contact:
Location: Dibër - Mirditë
Posts: 629
Joined: Thu Mar 05, 2015 8:32 am

Re: Vallja Tropojane ne NBA

Tue Dec 01, 2015 7:15 pm

Albanian Damien wrote:Vlla kja eshte ne Kanade jo ne Amerik ;)
Kryesorja eshte ba ne ligen amerikane te basketbollit, nuk ka rendesi a ne Kanade apo ne Amerike.

Return to “Kafja e Madhe”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

Login · Register

In total there are 241 users online :: 2 registered, 0 hidden and 239 guests
Registered users: Bing [Bot], Google [Bot]
Most users ever online was 537 on Wed Jan 10, 2018 9:19 am
Total posts 20201
Total topics 281
Total members 224
Our newest member aliarslan007
No birthdays today