Skanderbeg Teaser 1.2

Seksioni në gjuhën Shqipe i forumit me tema nga më të ndryshmet . Zonë ku flitet veç Shqip ! "Gjuha dhe njerëzit janë tapia e vendit dhe gjuha ruhet atje ku flitet !"
User avatar
Simboli i Diellit
Contact:
Location: Mailand
Team: Der AC Mailand
Posts: 3262
Joined: Thu Mar 05, 2015 3:26 am

Skanderbeg Teaser 1.2

Fri Feb 12, 2016 5:31 pm

User avatar
NYVirus
Contact:
Location: NYC
Team: Arsenal; Skenderbeu; New York Mets
Posts: 340
Joined: Tue Feb 24, 2015 8:33 pm

Re: Skanderbeg Teaser 1.2

Fri Feb 12, 2016 7:41 pm

Simboli i Diellit wrote:
https://vimeo.com/153977950
What is this?
User avatar
Plako
Contact:
Posts: 2408
Joined: Wed Feb 25, 2015 5:21 am

Re: Skanderbeg Teaser 1.2

Fri Feb 12, 2016 7:46 pm

NYVirus wrote:
Simboli i Diellit wrote:
https://vimeo.com/153977950
What is this?
Is this a movie or a series?


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
artan
Contact:
Posts: 1088
Joined: Thu Feb 26, 2015 4:08 am

Re: Skanderbeg Teaser 1.2

Sat Feb 13, 2016 2:54 am

Ermal Mamaqi as a priest lol.?
User avatar
Simboli i Diellit
Contact:
Location: Mailand
Team: Der AC Mailand
Posts: 3262
Joined: Thu Mar 05, 2015 3:26 am

Re: Skanderbeg Teaser 1.2

Sat Feb 13, 2016 4:16 am

Sinqerisht nuk e di nëse është telenovelë apo film komedik. Duke qënë të gjithë aktorë të portokallisë besoj se do jet film komedik e jo serial pasi do më shumë impenjim.

Return to “Kafja e Madhe”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

Login · Register

In total there are 223 users online :: 2 registered, 0 hidden and 221 guests
Registered users: Bing [Bot], Google [Bot]
Most users ever online was 537 on Wed Jan 10, 2018 9:19 am
Total posts 20191
Total topics 281
Total members 224
Our newest member aliarslan007
No birthdays today