Ku mund ta shof ndeshjen ALbania vs Qatar?

Seksioni në gjuhën Shqipe i forumit me tema nga më të ndryshmet . Zonë ku flitet veç Shqip ! "Gjuha dhe njerëzit janë tapia e vendit dhe gjuha ruhet atje ku flitet !"
Be
Beratasi

Ku mund ta shof ndeshjen ALbania vs Qatar?

Sat May 28, 2016 11:20 am

DHe ne cfare ore. DO nisi Ndeshja SHqiperi-Qatar. Ku Mund tta shof ndeshjen!
Simboli i Diellit
Contact:
Location: Mailand
Team: Der AC Mailand
Posts: 3216
Joined: Thu Mar 05, 2015 3:26 am

Re: Ku mund ta shof ndeshjen ALbania vs Qatar?

Sat May 28, 2016 5:58 pm

Neser do postojme linqet e streaming para ndeshjes te tema e ndeshjes.

Return to “Kafja e Madhe”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

Login · Register

In total there are 273 users online :: 5 registered, 0 hidden and 268 guests
Registered users: Bing [Bot], Google [Bot], Pjetër, Princ, Simboli i Diellit
Most users ever online was 537 on Wed Jan 10, 2018 9:19 am
Total posts 19959
Total topics 279
Total members 223
Our newest member presiconnect
No birthdays today