Kreret e Vetvendosjes marrin shtetesine Shqiptare

Seksioni në gjuhën Shqipe i forumit me tema nga më të ndryshmet . Zonë ku flitet veç Shqip ! "Gjuha dhe njerëzit janë tapia e vendit dhe gjuha ruhet atje ku flitet !"
User avatar
Migjeni
Contact:
Posts: 543
Joined: Mon Mar 23, 2015 4:09 pm

Re: Kreret e Vetvendosjes marrin shtetesine Shqiptare

Wed Sep 07, 2016 2:43 am

Cdo gje qe flet bjen n'kundershtim me veteveten, o i mjere.

"pasi filluan ti lëpinin bythën shurrëpirësve arabë thash prit içik! Ça po ndodh ktu? Fillimisht mbajta rezervime se nuk i dihej, por tani që po shof që qendrime të tilla po mbajnë çdo herë, kam dyshime për qëllimet e tyre." - Ku eshte deshmia per kete qe shrkuan? Kur kane lepij both te "shurrepiresve arab"?

Nxjerre kryet, se nga aty ku e ke fut s'shihet asgje.

Image
Kafshatë që s'kapërdihet asht, or vlla, mjerimi..

Return to “Kafja e Madhe”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

Login · Register

In total there are 223 users online :: 2 registered, 0 hidden and 221 guests
Registered users: Bing [Bot], Google [Bot]
Most users ever online was 537 on Wed Jan 10, 2018 9:19 am
Total posts 20191
Total topics 281
Total members 224
Our newest member aliarslan007
No birthdays today