Europa: "Kapni peshqit e medhenj!"

Seksioni në gjuhën Shqipe i forumit me tema nga më të ndryshmet . Zonë ku flitet veç Shqip ! "Gjuha dhe njerëzit janë tapia e vendit dhe gjuha ruhet atje ku flitet !"
Simboli i Diellit
Contact:
Location: Mailand
Team: Der AC Mailand
Posts: 3216
Joined: Thu Mar 05, 2015 3:26 am

Europa: "Kapni peshqit e medhenj!"

Thu Sep 08, 2016 3:47 pm

Me sa duket nuk do kete rekomandim per antaresim nese nuk arrestojne kriminelet ne politike. Nga videoja ne fund te artikullit duket edhe sa konfidence ka marre Rama me komisioneret http://www.balkanweb.com/site/mesazhi-i ... e-medhenj/
User avatar
Leandro
Contact:
Posts: 411
Joined: Thu Jun 02, 2016 8:59 pm

Re: Europa: "Kapni peshqit e medhenj!"

Fri Sep 09, 2016 12:36 am

Avash mos arrestojnë veten e tyre këta. E pastaj kshu si po shkon puna më mirë jashtë BE.
rrëfeni mëkatet tuaja: www.faltore.al

Return to “Kafja e Madhe”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

Login · Register

In total there are 256 users online :: 5 registered, 0 hidden and 251 guests
Registered users: Bing [Bot], Google [Bot], Pjetër, Princ, Simboli i Diellit
Most users ever online was 537 on Wed Jan 10, 2018 9:19 am
Total posts 19959
Total topics 279
Total members 223
Our newest member presiconnect
No birthdays today