[Profil] Tifozat e Kombëtares (imazhe e video)

Seksioni në gjuhën Shqipe i forumit me tema nga më të ndryshmet . Zonë ku flitet veç Shqip ! "Gjuha dhe njerëzit janë tapia e vendit dhe gjuha ruhet atje ku flitet !"
User avatar
Simboli i Diellit
Contact:
Location: Mailand
Team: Der AC Mailand
Posts: 3262
Joined: Thu Mar 05, 2015 3:26 am

[Profil] Tifozat e Kombëtares (imazhe e video)

Wed Apr 15, 2015 2:31 am

Tifozat Kuq e Zi janë grupimi kryesor i tifozerisë që në çdo event ndërkombëtar gjinden në mbështetje të sportistave apo skuadrave që na përfaqësojnë. Këtu poshtë janë dy dokumentar të shkurtër rreth TKZ-së . Në vijim mund të postojmë foto apo video të veçanta gjatë eventeve ku tifozat do jen prezent.Return to “Kafja e Madhe”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

Login · Register

In total there are 355 users online :: 3 registered, 0 hidden and 352 guests
Registered users: Bing [Bot], Google [Bot], Pjetër
Most users ever online was 537 on Wed Jan 10, 2018 9:19 am
Total posts 20191
Total topics 281
Total members 224
Our newest member aliarslan007
No birthdays today