Do flisni Shqip o, apo si eshte puna?

Seksioni në gjuhën Shqipe i forumit me tema nga më të ndryshmet . Zonë ku flitet veç Shqip ! "Gjuha dhe njerëzit janë tapia e vendit dhe gjuha ruhet atje ku flitet !"
User avatar
Simboli i Diellit
Contact:
Location: Mailand
Team: Der AC Mailand
Posts: 3262
Joined: Thu Mar 05, 2015 3:26 am

Re: Do flisni Shqip o, apo si eshte puna?

Sun May 24, 2015 7:41 pm

Image

Return to “Kafja e Madhe”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

Login · Register

In total there are 183 users online :: 2 registered, 0 hidden and 181 guests
Registered users: Bing [Bot], Google [Bot]
Most users ever online was 537 on Wed Jan 10, 2018 9:19 am
Total posts 20191
Total topics 281
Total members 224
Our newest member aliarslan007
No birthdays today