Lorik Cana : "Me mire Euro 2016 se fitore me Serbine"

Seksioni në gjuhën Shqipe i forumit me tema nga më të ndryshmet . Zonë ku flitet veç Shqip ! "Gjuha dhe njerëzit janë tapia e vendit dhe gjuha ruhet atje ku flitet !"
Simboli i Diellit
Contact:
Location: Mailand
Team: Der AC Mailand
Posts: 3215
Joined: Thu Mar 05, 2015 3:26 am

Lorik Cana : "Me mire Euro 2016 se fitore me Serbine"

Fri Apr 24, 2015 2:13 am

Dy ore rrjesht interviste me Lorik Canen tek programi i drejtuar nga Sonila Meço i Agon Channel.Return to “Kafja e Madhe”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests

Login · Register

Recent Topics

In total there are 388 users online :: 5 registered, 0 hidden and 383 guests
Registered users: Bing [Bot], Google [Bot], Princ, Shpati, Zemi
Most users ever online was 537 on Wed Jan 10, 2018 9:19 am
Total posts 19954
Total topics 279
Total members 223
Our newest member presiconnect
No birthdays today