Search found 40 matches

Return

by Simboli i Diellit
Fri Nov 20, 2020 2:37 am
Jump to forum
Jump to topic

Re: Forum improvements and suggestions!

Some of you probably experienced a few interruptions. Updated the forum software and database. Also added the following extentions: 1. Thumb up , thanks for post 2. Modern multi quote, you can select only the part you want to reply to or multiple parts. And click the button that appears once you sel...
by Aurora Bulkualis
Fri Nov 20, 2020 4:40 am
Jump to forum
Jump to topic

Re: Forum improvements and suggestions!

Oh no. Not Likes. Not every post will be fishing for likes.
by ZenMaster
Mon Dec 07, 2020 5:21 pm
Jump to forum
Jump to topic

The road to World Cup Qatar 2022

UEFA preliminary draw for the FIFA World Cup 2022 Pot 1: Belgium, France, England, Portugal, Spain, Italy, Croatia, Denmark, Germany and the Netherlands Pot 2: Switzerland, Wales, Poland, Sweden, Austria, Ukraine, Serbia, Turkey, Slovakia and Romania Pot 3: Russia, Hungary, Republic of Ireland, Czec...
by Simboli i Diellit
Sun Dec 13, 2020 4:55 pm
Jump to forum
Jump to topic

We became World Champions in Gymnastics

Historike, gjimnasti Matvei Petrov shpall Shqipërinë kampione Europe Shqipëria ka arritur një rezultat fantastik në Kampionatin Europian të gjimnastikës artistike që po mbahet në Mersin të Turqisë. Kuqezinjtë të cilët përfaqësohen në këtë event nga gjimnasti Matvei Petrov dhe trajneri Alon Hasa, kan...
by ZenMaster
Mon Dec 21, 2020 10:22 pm
Jump to forum
Jump to topic

Re: Free Your Mendje

New elections will take place in Kosovo before 29 january.
by MercedesBenz240
Tue Jan 12, 2021 5:36 pm
Jump to forum
Jump to topic

Re: Albanian Superliga

I would take that over a league with Kukesi, Bylis, Laci and Kastrioti in it. Kukesi already trains in Tirana and only plays its matches in Kukes. The only reason they're in Supeliga is because Safet Gjici used it as a vehicle for his political ambitions. Also a centralized league would not necessa...
by ZenMaster
Thu Jan 21, 2021 10:11 pm
Jump to forum
Jump to topic

Re: Albanian Superliga

Partizani fiton 1-0 derbin ndaj Tiranes me nje gol te Cinarit te cilit vetem 5 minuta iu deshen te shenonte pasi u fut ne loje. Distanca ndaj Vllaznise mbetet ende 9 pike. Dy ndeshjet e rradhes me Teuten jashte dhe Vllaznine brenda do jene vendimtare per vazhdimesine ne kampionat. Qejfi bahet me sh...
by ZenMaster
Sun Feb 14, 2021 6:43 pm
Jump to forum
Jump to topic

Re: Free Your Mendje

Vetevendosje sipas gjitha gjasave ka arritur nje fitore plebishitare prej te pakten 51% por diferenca mund te jete shume me e thelle dhe mund te afrohet 60% me votat e diaspores. Mendohet se Prishtina ka votuar te pakten 70% per Levizjen Vetevendosje. Nisma Socialdemokrate pritet vetem te zyrtarizoh...
by ZenMaster
Sun Feb 21, 2021 6:39 pm
Jump to forum
Jump to topic

Re: Albanian Superliga

Plako te pershendes vlla me kete kryeveper!
by ZenMaster
Thu Mar 25, 2021 3:58 pm
Jump to forum
Jump to topic

Re: Albania 3:1 England - WC Qualifiers Europe - 28/03/2021

http://www.panorama.com.al/sport/lajm-i-fundit-rrezikohet-ndeshja-shqiperi-angli-fshf-policia-nuk-garanton-masat-duhet-urgjentisht/ This government is horrific Shume zhurme per asgje! Une nuk i besoj kurre qe rrezikon zhvillimi i ndeshjes me Angline as edhe 0,01%. Gjithe zhurma e tymnaja behet ne k...