Search found 73 matches

Return

by ZenMaster
Sun Nov 29, 2020 12:10 am
Jump to forum
Jump to topic

Re: Albanians abroad

Agon Mucolli
by ZenMaster
Sun Nov 29, 2020 2:25 pm
Jump to forum
Jump to topic

Re: Albanians abroad

Goli i Brojes
by ZenMaster
Mon Dec 07, 2020 5:21 pm
Jump to forum
Jump to topic

The road to World Cup Qatar 2022

UEFA preliminary draw for the FIFA World Cup 2022 Pot 1: Belgium, France, England, Portugal, Spain, Italy, Croatia, Denmark, Germany and the Netherlands Pot 2: Switzerland, Wales, Poland, Sweden, Austria, Ukraine, Serbia, Turkey, Slovakia and Romania Pot 3: Russia, Hungary, Republic of Ireland, Czec...
by ZenMaster
Fri Dec 18, 2020 4:59 pm
Jump to forum
Jump to topic

Long Live Comrade Armando Duka!

It seems only death will separate Armando Duka from FSHF. Duka is on his 19th year as president and today he changed criteria to disqualify the likes of Igli Tare from running for the head of the FSHF.
by ZenMaster
Mon Dec 21, 2020 9:07 pm
Jump to forum
Jump to topic

Re: Albanians abroad

Or Kosovo for the matter, we now know that he speaks serbian too, like him being a turkophile wasn't enough. Ndoshta kjo ceshtja e gjuhes eshte me sensitive ne Kosov po nuk me duket ndonje mekat i madh nga ana e Muriqit. Ka fol me nje shok te skuadres ne guhen e tij. Nuk ka nevoje te kthehet ne pol...
by ZenMaster
Mon Dec 21, 2020 10:22 pm
Jump to forum
Jump to topic

Re: Free Your Mendje

New elections will take place in Kosovo before 29 january.
by ZenMaster
Thu Dec 31, 2020 12:57 am
Jump to forum
Jump to topic

Re: Free Your Mendje

Vetevendosje announced they will run on next Albania elections.
by ZenMaster
Thu Jan 21, 2021 10:11 pm
Jump to forum
Jump to topic

Re: Albanian Superliga

Partizani fiton 1-0 derbin ndaj Tiranes me nje gol te Cinarit te cilit vetem 5 minuta iu deshen te shenonte pasi u fut ne loje. Distanca ndaj Vllaznise mbetet ende 9 pike. Dy ndeshjet e rradhes me Teuten jashte dhe Vllaznine brenda do jene vendimtare per vazhdimesine ne kampionat. Qejfi bahet me sh...
by ZenMaster
Sun Feb 14, 2021 6:43 pm
Jump to forum
Jump to topic

Re: Free Your Mendje

Vetevendosje sipas gjitha gjasave ka arritur nje fitore plebishitare prej te pakten 51% por diferenca mund te jete shume me e thelle dhe mund te afrohet 60% me votat e diaspores. Mendohet se Prishtina ka votuar te pakten 70% per Levizjen Vetevendosje. Nisma Socialdemokrate pritet vetem te zyrtarizoh...
by ZenMaster
Sun Feb 21, 2021 6:39 pm
Jump to forum
Jump to topic

Re: Albanian Superliga

Plako te pershendes vlla me kete kryeveper!