Ku mund ta shof ndeshjen ALbania vs Qatar?

Seksioni në gjuhën Shqipe i forumit me tema nga më të ndryshmet . Zonë ku flitet veç Shqip ! "Gjuha dhe njerëzit janë tapia e vendit dhe gjuha ruhet atje ku flitet !"

Moderators: ZenMaster, Shpati

Beratasi

Sat May 28, 2016 11:20 am

DHe ne cfare ore. DO nisi Ndeshja SHqiperi-Qatar. Ku Mund tta shof ndeshjen!
User avatar
Simboli i Diellit
Posts: 5412
Joined: Thu Mar 05, 2015 3:26 am
Location: Milan
Team: AC Milan
Has thanked: 369 times
Been thanked: 210 times
Contact:

Sat May 28, 2016 5:58 pm

Neser do postojme linqet e streaming para ndeshjes te tema e ndeshjes.
Post Reply
  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 1 guest