Kreret e Vetvendosjes marrin shtetesine Shqiptare

Seksioni në gjuhën Shqipe i forumit me tema nga më të ndryshmet . Zonë ku flitet veç Shqip ! "Gjuha dhe njerëzit janë tapia e vendit dhe gjuha ruhet atje ku flitet !"

Moderators: Shpati, ZenMaster

User avatar
Migjeni
Posts: 652
Joined: Mon Mar 23, 2015 4:09 pm
Contact:

Cdo gje qe flet bjen n'kundershtim me veteveten, o i mjere.

"pasi filluan ti lëpinin bythën shurrëpirësve arabë thash prit içik! Ça po ndodh ktu? Fillimisht mbajta rezervime se nuk i dihej, por tani që po shof që qendrime të tilla po mbajnë çdo herë, kam dyshime për qëllimet e tyre." - Ku eshte deshmia per kete qe shrkuan? Kur kane lepij both te "shurrepiresve arab"?

Nxjerre kryet, se nga aty ku e ke fut s'shihet asgje.

Image
Kafshatë që s'kapërdihet asht, or vlla, mjerimi..
Post Reply
  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 0 guests